Wysoka jakość testów EUROLINE

Z czego wynika wysoka jakość testów EUROLINE?

Obiektywny odczyt elektroniczny.

  • Nasilenie reakcji z alergenem oceniane jest na podstawie intensywności wybarwienia pasm. Ocena ta dokonywana jest elektronicznie przez specjalny program (EUROLineScan), który na podstawie intensywności wybarwienia określa stężenie przeciwciał i klasyfikuje reakcję wg skali EAST.

Kontrola jakości na każdym pasku.

  • Na każdym pasku testowym znajduje się pasmo kontrolne. Wybarwienie pasma kontrolnego wskazuje na prawidłowe wykonanie wszystkich etapów badania. W przypadku braku takiego pasma, program nie wydaje wyniku.

Pasmo CCD na każdym pasku – co to znaczy?

  • Na każdym pasku testowym EUROLINE umieszczone jest pasmo CCD (ang. Cross-reactive Carbohydrate Determinants). To tzw. reagujące krzyżowo determinanty węglowodanowe, które mogą powodować reakcje krzyżowe pomiędzy różnymi alergenami. Dodatni wynik testu serologicznego z jednoczesnym występowaniem przeciwciał anty-CCD podpowiada lekarzowi, aby bardziej krytycznie niż zazwyczaj podszedł do oceny wyniku. W szczególności gdy: uzyskano dodatni wynik dla wielu alergenów pochodzenia roślinnego, alergii na lateks bez ekspozycji zawodowej, wyniku, który nie koreluje z obrazem klinicznym pacjenta czy np. podwójnego uczulenia na jad pszczoły i osy w testach serologicznych.

Kompetentny personel – szkolenia dla pracowników laboratoriów

  • Możesz być pewien, że Twój test Euroline został wykonany prawidłowo. Każdy pracownik Laboratorium wykonujący testy na alergię EUROLINE przeszedł szkolenie w zakresie wykonania i interpretacji testów przed ich wdrożeniem do laboratorium.

Niemiecka firma – od 25 lat produkująca odczynniki do diagnostyki laboratoryjnej

  • Producentem testów EUROLINE jest niemiecka firma EUROIMMUN z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji testów diagnostycznych z zakresu alergologii, infekcji, autoimmunologii oraz genetyki.
  • Reagenty EUROIMMUN są wykorzystywane w tysiącach Laboratoriów w ponad 150 krajach na świecie. W 2013 i 2014 roku firma EUROIMMUN została wyróżniona w niemieckich rankingach w dziedzinie innowacji i rozwoju przedsiębiorstwa.
  • Długoletnie doświadczenie oraz niemiecka dbałość o jakość produktów gwarantuje Państwu wiarygodny wynik testów EUROLINE.
antyneuronalne.pl boreliozaonline.pl autoprzeciwciala.info kalpro.pl